Wat te doen bij regenweer in Antwerpen?

Je wilt Antwerpen ontdekken, maar het regent hele dagen lang? Geen nood! Hier vind je verschillende activiteiten om te doen bij slecht weer.
Een architecturaal pareltje bezoeken: de Nottebohmzaal

Antwerpen zit bomvol prachtige architectuur. Een van de niet te missen pareltjes is de Nottebohmzaal. Deze bibliotheekzaal is absoluut adembenemend. Tussen april en september 2023 is de zaal open voor individuele bezoekers, in andere periodes neem je best eens een kijkje in hun agenda om te weten wanneer een bezoek mogelijk is.
Een film in Cinema Lumière of Cartoons

Zin in een gezellige film? Cinema Lumière en Cartoons zijn beide kleinschalige authentieke stadsbioscopen. Je kan hier terecht voor verschillende genres films, voor ieders wat wils. Check zeker hun programma en kom genieten van een ware filmervaring!
Het vernieuwde KMSKA bezoeken

Een aantal maanden terug opende het Koninklijk Museum van Schone Kunsten Antwerpen terug zijn deuren na een uitgebreide renovatie. In dit museum kan je gemakkelijk een dag verdwalen. Ze beschikken over een uitgebreide kunstcollectie, gevuld met werken van Vlaamse meesters. Een bezoekje met kinderen gepland? Geen zorgen, ook voor kinderen zijn er in het museum verschillende activiteiten voorzien.
The Antwerp Story

The Antwerp Story is een interactieve attractie in Het Steen. Door 11 verschillende kamers heen ontdek je de identiteit en de geschiedenis van stad Antwerpen. Het is de ideale introductie tot de stad en inspireert je om verder op pad te gaan. Breng zeker ook een bezoekje aan het Visitor Center in het Steen voor verdere inspiratie en om rond te snuisteren in hun gezellig winkeltje.